Кошик
11 відгуків

ИПК ТРАНС_запчасти к вилочным погрузчикам и двигателям

+380682269770
+380992787551
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3
Вітрина

ИПК ТРАНС_запчасти к вилочным погрузчикам и двигателям

     

Увага! Якщо Ви стали нашим клієнтом і придбали у нас три і більше одиниць товару, а сума покупки перевищує або дорівнює 3000 грн., то Ви автоматично отримуєте знижку в розмірі 5% - 10% від загальної суми покупки. Дана знижка діє на постійній основі при дотриманні перерахованих вище умов.

     Також не забувайте заглянути в розділ "ЛОВИ МОМЕНТ"

В наш час для успішного ведення будь-якого бізнесу дуже важлива оперативність і гнучкість роботи, незалежно від роду діяльності та сегмента ринку, на який орієнтована ваша справа.

Такої оперативності сприяє застосування у виробничому процесі різноманітних машин і механізмів, які прискорюють і полегшують виробничий цикл. Але прискорення виробництва за рахунок автоматизації це ще не повний комплекс дій для економії і перенаправлення зекономленого часу, для отримання великих прибутків. Найважливішою процедурою також є максимальна швидкість при здійсненні розвантаження сировини та завантаження клієнта готової продукції, а ця операція без сумніву нездійсненна, без застосування вантажно-розвантажувальної техніки. Таким чином, використовуючи в процесі виробництва, вантажну техніку ви економите масу часу і відповідно більше заробляєте. Але, на жаль, будь-яка техніка рано чи пізно виходить з ладу і вимагає проходження планового технічного обслуговування і ремонту, і в цей момент ви починаєте втрачати гроші. Наша компанія працює для того, щоб мінімізувати втрати, пов'язані з простоєм вашої навантажувальної техніки, і в найкоротший рядків забезпечити вас всіма необхідними матеріалами і запасними частинами для ремонту і постановки її в дію. Працюючи з нашою компанією ви повною мірою відчуєте переваги індивідуального підходу до кожного клієнта, і побачите як наша партнерська підтримка сприяє безперервної роботи вашої техніки.